Keller Williams - Dallas Preston Road - Bobbie Finley
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 716 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  5415 Preston Fairways, Dallas, TX 75252

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, 214-453-1850, Crystal Pienaar
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  619 EASTWOOD AVE, Fort Worth, TX 76107

  Listing Courtesy Of: Fox Realtors, 817-401-9432, Jennifer Fox
  I ri - 238 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  307 Riverwalk, Irving, TX 75063

  Listing Courtesy Of: Redfin Corporation, 817-783-4605, Sarah Thornton
  I ri - 233 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  2716 Sylvan, McKinney, TX 75072

  Listing Courtesy Of: Ebby Halliday, Realtors, 972-562-3969, Lynn Chandler
  I ri - 263 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  6 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  1150 Dowell, Rockwall, TX 75032

  Listing Courtesy Of: Marcella Bowen, Marjorie Bradford
  I ri - 1 431 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (30d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  4255 Elk, Celina, TX 75078

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Frisco Stars, John Wendell
  I ri - 2 588 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  5 bd
  6 ba
  metra katrorë
  ac
  1910 Kings, Heath, TX 75032

  Listing Courtesy Of: Marcella Bowen, 972-771-6970, Marjorie Bradford
  I ri - 43 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  3900 FM 1446, Waxahachie, TX 75167

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, 214-949-5993, Dawana Quintana
  I ri - 691 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  5005 Englenook, Parker, TX 75002

  Listing Courtesy Of: Fathom Realty, 888-455-6040, Susy Benchoff
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  3727 Canon Gate, Carrollton, TX 75007

  Listing Courtesy Of: Compass RE Texas, LLC., 214-505-4152, Lyn Williams
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Bobbie Finley
  Numri i licencës: 0480077
  The Finley Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bn26knrke5mrkmgjj2e0
  Keller Williams - Dallas Preston Road
  18333 Preston Road, Suite 100 Dallas, TX 75252
  Zyrë

  Bobbie Finley
  Owner/CEO and Realtor 0480077
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.